Multimetar (unimer) – NEO TOOLS 94-002
Multimetar (unimer) se koristi za sledeća merenja: jednosmerni/naizmenični napon, naizmenična struja, električni otpor, temperatura, provera dioda i provera kontinuiteta. Sadrži automatski izbor dometa i skladištenje memorije za poslednja merenja. Telo od kvalitetne plastike. LCD ekran sa pozadinskim osvetljenjem omogućava rad pri lošem ambijentalnom osvetljenju. najlonska futrola za lakše skladištenje i transport.
Težina | 442 kg |
---|---|
Proizvođač | |
Tip brojila | Stezaljka |
Šifra proizvoda: 94-002 Kategorije: ALATI I OPREMA, Merni alati, Multimetri i unimeri Oznake: Multimetar - unimer, poljobit
Radno vreme službe za porudžbine je od 08h do 16h svakog radnog dana. Ukoliko ste porudžbinu napravili van radnog vremena ili tokom vikenda, ona će biti obrađena odmah, prvog sledećeg radnog dana. Zahvaljujemo Vam se na kupovini i na strpljenju.